Ta strona korzysta z ciasteczek - więcej
Masz pytania? Infolinia RODO: 22 487 86 70 | +48 724 570 436
lub napisz: biuro@rbdo.pl


Zaufali nam

RBDO – Rejestracja i Bezpieczeństwo Danych Osobowych zapewnia kompleksowe wdrożenia z zakresu ochrony i przetwarzania danych osobowych – przeprowadzamy audyty, wdrożenia dokumentacji, rejestracje zbiorów danych do GIODO, doradztwo dla ABI (Administratorów Bezpieczeństwa Informacji).

Zespół RBDO (specjaliści prawa, adwokaci) rekomenduje produkty i usługi gwarantujące spełnienie wymogów ustawy o ochronie danych osobowych. Proponujemy zróżnicowaną ofertę dla firm, instytucji oraz organizacji.

VIDEO – POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW

Opinie o szkoleniach i wdrożeniach RBDO

Agnieszka Bergier-Klohes, Manager ds. sprzedaży i produktu SPLAST TRAVEL Sp. z o .o., Uniglobe Global Partner

Materiały otrzymane od Państwa postrzegamy jako przygotowane na najwyższym poziomie zarówno jeśli chodzi o treści merytoryczne jak i podział funkcjonalny. W oparciu o Państwa materiały stworzyliśmy bardzo klarowną politykę wewnątrz naszej firmy, uporządkowaliśmy wszystkie obszary zarówno w części teoretycznej jak i zastosowań praktycznych. Materiały wyczerpały wszelkie pytania i wątpliwości, jakie mieliśmy przed implementacją polityki ochrony danych, pozwoliły wprowadzić pewne niezbędne procesy oraz z sukcesem zamknąć projekt RBDO z początkiem roku 2015. Dziękujemy również za pomoc merytoryczną, możliwość stałego kontaktu podczas trwania projektu oraz wsparcie „po sprzedażowe”. Z przyjemnością rekomendujemy Państwa usługi.

 

Specjalista HR w firmie Molex Sp. z o.o. (uczestniczka szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

Szkolenie bardzo pomocne, zwłaszcza gdy przepisy ulegną zmianie. Dużo praktycznych przykładów, co ułatwia zrozumienie trudnych kwestii.

 

Katarzyna Wojak, HR Manager w firmie Arctic Paper Kostrzyn S.A. (Uczestniczka szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

Wszystkie tematy zostały wyczerpująco wyjaśnione. Prowadzący na bieżąco rozwiązywali problemy uczestników, bazując jednocześnie na konkretnych przykładach. Najlepsze szkolenie z tego zakresu, w których uczestniczyłam!

 

Łukasz Cieślik, Kierownik ds. Kontroli Jakości w firmie RAVEN Sp. z o.o. (Uczestnik szkolenia RBDO w dniach 27-28 lutego 2017)

Szkolenie zostało profesjonalnie przygotowane, a prezentowany materiał spełniał moje oczekiwania, szkolenie z całą pewnością podniosło moje kompetencje i umiejętności w zakresie ochrony danych osobowych.

 

Piotr Dobrowolski, HR Manager oraz Piotr Kiedrowski IT Manager w firmie Valmet Automotive Sp. z o.o.

Szkolenie zostało przeprowadzone zwięźle i profesjonalnie. Zawierało wszystkie niezbędne informacje.


P.H.U OMEGA Marcin Jasek

Materiały przygotowane przez RBDO są przejrzyste, dokładne i bardzo szczegółowe. Załączone instrukcje wdrożeń oraz wypełniania dokumentów są zrozumiałe i nie nastręczają problemów w ich wykonaniu. Dodatkowym atutem jest ciągła konsultacja, podczas której Pracownicy RBDO starają się wytłumaczyć pojawiające się niejasności, a co najważniejsze podchodzą do każdego Klienta indywidualnie co stanowi ogromny atut przy współpracy.


Borys Bojańczyk Dyrektor NEOPROGRESBUD

Pozytywnie oceniamy zakupiony komplet dokumentacji RBDO. Za realnie niewielki koszt otrzymaliśmy kompletne i przejrzyste narzędzie, dzięki któremu wdrożony został system zgodny z obowiązującymi przepisami, często trudnymi w interpretacji dla osób nie zajmujących się wcześniej tymi zagadnieniami. W naszej opini polecamy rozwiązanie zaproponowane przez Zespól RBDO.


Daniela Stoltmann „STOL-FIN” s.c.

Niniejszym potwierdzam, ze wdrożenie dokumentacji prztwarzania danych osobowych przebiegło prawidłowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych w tym temacie materiałów. Zostały one przygotowane profesjonalnie i zarazem w sposób bardzo przejrzysty i cztelny. Z pozdrowieniami Daniela Stoltmann „STOL-FIN” s.c.


Dariusz Sobczak, Kierownik Działu Informatyki Drogowa Trasa Średnicowa S.A.

Otrzymane materiały oceniam jako rzetelnie i profesjonalnie przygotowane. Doceniam także udzieloną mi mailowo odpowiedź na pytanie chociaż nie wykupiłem usługi konsultacyjno/wdrożeniowej.


Piotr Sławomir Szabat, Spółdzielnia Kółek Rolniczych

Materiały porządnie przygotowane merytorycznie, do każdej kwestii znajdziecie stosowne wyjaśnienie, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny w razie wątpliwości i pytań . Wykorzystałem w firmie i jestem bardzo zadowolony. Zaoszczędziłem wiele czasu i pieniędzy.


Elżbieta Rolbiecka, Kierownik Administracji, Fundacja „Wspólnota Gdańska”

Materiały RBDO są na tyle przejrzyste, że nawet osoba nie posiadająca wiedzy na temat bezpieczeństwa danych spokojnie poradzi sobie z wdrożeniem systemu ochrony oraz polityką bezpieczeństwa danych. Warto było zainwestować niewielką relatywnie kwotę na zakup materiałów w Państwa firmie w miejsce drogich szkoleń.


Doradca Podatkowy, Marek Płoszaj, Biuro Rachunkowe

Dostarczone materiały są uporządkowane w folderach, dzięki czemu łatwo odnajduje się interesujący temat. Instrukcje są napisane zwięźle, co sprawia, że wypełnienie dokumentów nie stanowi problemu. Wszystkie pozostałe materiały są napisane w sposób przejrzysty i zrozumiały dla czytelnika.

 

FRAGMENT PORTFOLIO KOMPLEKSOWYCH WDROŻEŃ GRUPY RBDO W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W LATACH 2013-1017:

1. Archiwum Polska Akademia Nauk (lipiec 2017)
Audyt, wdrożenie i szkolenie zamknięte dla personelu

2. PRO-CARPET S.A. (czerwiec 2017)

3. Centrum Serwisowe MIK S. Kaca i A. Kaca Sp. Jawna (maj 2017)

4. AMAFRUT – EXPORT – IMPORT – SP. Z O.O. (styczeń 2017)

5. BIURO PODRÓŻY I TURYSTYKI „ALMATUR-POLSKA” Spółka Akcyjna (2015) wraz z siecią kilkunastu filii zależnych w Polsce

6. Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski” Sp. z o.o. (2016)
wraz z komplementarnym wdrożeniem na rzecz grupy przedsiębiorstw zależnych

7.  Grupa Prokad Sosińscy Sp. J. (2015)
wraz z komplementarnym wdrożeniem na rzecz grupy przedsiębiorstw zależnych

8. Factory Network S.A. (2015-2016)

9. Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg sp. z o.o. (2016)

10. Zeszuta Sp. z o.o. Dealer Mercedes Benz (2016)

11. Hilton Garden Hotels Global Investment Group sp zoo (2015)

12. Hunnebeck Polska Sp. z o.o (2015)

13. Monini Polska Sp. z o.o. (2014)

14. OFIZ Sp. z o.o. SKA  (2014)

15. Hydro-Tech Sp. z o. o. (2014)

16. Gerere Volunteering Siadkowski I Jeska Spółka Jawna (2014)

17. Eland Management Sp. z o.o. S.K.A.  Holiday In Kraków

18. Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. (2014)

WYKAZ ZREALIZOWANYCH SZKOLEŃ STACJONARNYCH OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Lp. Zleceniodawca usługi

(Proszę podać pełną nazwę, adres siedziby, telefon i adres e-mail)

Zakres zrealizowanej usługi Termin realizacji
1. KRAJOWA IZBA DORADCÓW PODATKOWYCH

Oddział Świętokrzyski

Szkolenie zamknięte dla doradców podatkowych w Kielcach 18 maja 2015 r.
2. Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie przedsiębiorstw województwa lubuskiego 21-22 marca 2017
3. Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych w Warszawie 8-9 maja 2017
4. Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie przedsiębiorstw województwa lubuskiego w Gorzowie Wlkp. 12-13 czerwca 2017
5. Polska Akademia Nauk Archiwum Szkolenie zamknięte personelu APAN 5 lipca 2017 roku
6. Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie dla przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych w Warszawie 8-9 września 2017
7. Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie przedsiębiorstw województwa lubuskiego w Gorzowie Wlkp. 10-11 października 2017
8 Szkolenie otwarte dla delegacji przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych Szkolenie przedsiębiorstw i jednostek organizacyjnych w Warszawie 16-17 października 2017

 

 

Biuro Rejestracja i Bezpieczeństwo Danych Osobowych

Ul. Kopalniana 22a /7
01-0321 Warszawa
tel.: 222-905-320
Godziny pracy: 9.00 – 17.00
W celu usprawnienia kontaktu z RBDO, prosimy o kontakt na Infolinię Prawną
– (22) 487 86 70

Pod numerem Infolinii można uzyskać informacje o ustawie o ochronie danych osobowych, obowiązku rejestracji zbiorów danych, wdrożeniach RBDO.

 

Kierownictwo:
Łukasz Cieniak
Dyrektor Generalny Rejestracja i Bezpieczeństwo Danych Osobowych
Tel.:: +48 664 484 218
Zespół Prawny:
Dyrektor Działu Prawnego
Karol Cieniak

Tel.: +48 666 335 207

Joanna Dobkowska
Adwokat przy ORA w Warszawie

Więcej informacji

Kontakt

Pon.-pt.: 9:00 - 17:00

Dział Sprzedaży: zapytanie@rbdo.pl

Dział Prawny: faq@rbdo

Telefon: 22 487 86 70 lub +48 724 570 436

Szkolenia Certyfikowane